26.6.18

Peachy trio from Artistry Makeup

Visi turi savo mėgstamus lūpų dažų atspalvius, tačiau tam, kad atrodytumei gerai, vis tiek reikia žinoti, kas tau tinka  tai priklauso nuo akių, odos, kartais net plaukų spalvos. Internete galima rasti daugybę patarimų, tad jų dabar nedalinsiu. Nepaisant visko, yra viena atspalvių grupė, kuri tiks nepriklausomai nuo to, ką jau turi kosmetinėje ar kokiai šventei ruošiesi. Jau iš pavadinimo aišku, kad tai yra tas aukso viduriukas tarp vasariškos oranžinės ir įprastos rožinės.

Rašydama apie persikinį atspalvį tikrai neturiu galvoje vienos konkrečios spalvos, nes jų, kaip ir pačių vaisių, gali būti įvairiausių tonų  nuo kiek blankesnių šaltesnių iki rėkiančių ryškių, tad tereikia išsirinkti patinkantį. Persikinių atspalvių akių šešėliai ant bangos jau ne vieną sezoną ir tikrai niekur nesitrauks, nes tinka visur ir visada. Pati taip pat esu tokius pamėgusi, bet šį kartą visą dėmesį skirsiu lūpoms ir skruostams. Išbandžiau dar tris Artistry Makeup produktus ir skubu pasidalinti!

Lūpų dažai ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ (Beige Peach)
Rinkos kaina: 25.73 EUR

Jau esu pasakojusi apie tai, kad lūpų dažai man dažniausiai subėga į raukšleles, todėl, jei randu tokius, dėl kurių nereikia jaudintis bent keturias valandas, jie iškart patenka į mano mėgstamiausių sąrašą. Iš šių lūpų dažų tikėjausi daugiau pigmentacijos, nes rinkdamasi nepaskaičiau aprašymo, o gavusi pamačiau, kad jie labai skaidrūs, nes yra sukurti permatomu pagrindu, bet dar ir su blizgučiais. Netikėta, bet, pasirodo, visai maloni staigmena! Pasidažius jie tikrai per daug nekrenta į akis, o lūpos būna blizgesnės, atrodo šiek tiek putlesnės. Jei ne prabangi pakuotė bei forma, sakyčiau, kad ARTISTRY Signature Color labiau primena lūpų balzamą su atspalviu ir papildomais blizgučiais, o ne lūpų dažus, visų pirma dėl to, kad itin lengvai slysta lūpomis, spalva pasiskirsto tolygiai ir atrodo ganėtinai natūraliai, leisdama prasiskverbti tikrai lūpų spalvai. Dėl tokio lengvo padengimo, valgant ar geriant dažai lengvai nusivalo, bet blizgesys išlieka ir tiesiog atrodo, jog taip ir turėjo būti. Lūpų dažus ir blizgį bandžiau kaskart išeidama iš namų beveik tris savaites ir nė karto nereikėjo valyti ryškios linijos lūpų susilietimo zonoje. Lūpos taip pat yra nuolatos drėkinamos, tad dienos eigoje neišsausėja. Produktas yra bekvapis.

efektas  ★ ★ ★ ★ 
kvapas ★ ★ ★ ★ ★
dizainas ★ ★ ★ ★ ★

Light Up lūpų blizgis ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ (Juicy Peach)
Rinkos kaina: 21.84 EUR

Labiausiai man patiko naudoti lūpų dažus ir šį blizgį kartu, nes taip pavyko išgauti kiek ryškesnį persikinį atspalvį ant lūpų. Vienintelis lūpų blizgis, kurį naudojau iki šiol, yra e.l.f. Lip Laquer (apie jį paskaityti galite čia) ir man labai patinka jo spalva, saldus kvapas ir skonis, lūpos taip pat nesausėja, bet dažai labai greitai subėga į dvi ryškias linijas, kurias vėliau dar ir sunku nuvalyti. Pastebėjau, jog šio ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Light Up lūpų blizgio kvapas ganėtinai panašus į e.l.f. Lip Laquer, tik gerokai silpnesnis ir pasidažius jo nesijaučia. Tokius kvapus mėgstu, bet man dekoratyvinė kosmetika gali būti ir visai be kvapo  svarbiausia, kad neatsiduotų plastmase ir sintetika. Nors produktas yra labai švelnaus atspalvio, blizgesiu tikrai negaliu skųstis! Žinoma, tik to ir galima tikėtis iš lūpų blizgio, kuriame yra dar ir papildomų blizgučių.  Sudėtis taip pat praturtinta giliai maitinančiais natūraliais aliejais, užtikrinančiais komfortą. Paskutinis dalykas, kurio apie šį makiažo produktą negaliu nutylėti, yra pakuotė. Panašu, kad apgalvota viskas iki menkiausių smulkmenų, nes vienoje buteliuko pusėje yra veidrodėlis, pats aplikatorius labai patogus, minkštas ir lengvai valdomas, todėl sumažėja tikimybė suklysti (visos žino, kad iš Disnėjaus princesės pavirsti į Miranda Sings yra lengviau nei lengva), o dangtelio viduje įmontuotos dvi LED lemputės, puikiai apšviečiančios lūpas. Iš esmės šis lūpų blizgis sukurtas taip, kad būtų galima dažytis visur ir visada!

efektas  ★ ★ ★ ★ ★
kvapas ★ ★ ★ ★ ★
dizainas ★ ★ ★ ★ ★Skaistalai ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ (rinkinys, Peachy Pink)
Rinkos kaina: 39.61 EUR

Paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias šį kartą išbandytos dekoratyvinės kosmetikos produktas. Kalbant apie skaistalus, esu tikra naujokė, nes šie yra mano antrieji. Visada galvodavau, kad nemokėsiu jais normaliai pasidažyti ir galiausiai atrodysiu kaip matrioška ryškiai raudonais skruostais. Na, tikrai klydau. Šių skaistalų pigmentacija nėra tokia gera kaip akių šešėlių ar kontūravimo priemonių, bet būtent dėl to jų sunku padauginti. Skruostams šie birūs skaistalai suteikia lengvo, gyvo rausvumo, perlų blizgesio, o blizgučiai, kurių radau ir čia, visiškai netrukdo. Dėl to tikrai keista, nes įprastai blizgučių makiažo priemonėse nemėgstu, bet šį kartą viskas tikrai savo vietoje, išskyrus vaikišką makiažą primenantį kvapą. Iš pradžių kabinėjausi ir prie pakuotės dizaino, nes ganėtinai didelėje dėžutėje už pakankamai aukštą kainą gauname labai mažai produkto, kurį be viso to dar ir sunku pasiekti didesniais šepetėliais skruostams, produktas visur išbyra ir patenka tik ant dalies šepetėlio šerelių. Dažnai prie akių šešėlių, skaistalų ar bronzantų pridėti makiažo šepetėliai nebūna geros kokybės, bet po savo nesėkmės nusprendžiau suteikti šansą tam, ką radau dėžutėje. Nuo tada naudoju tik komplekte esantį mažytį aplikatorių. Užtenka porą kartų perbraukti per skaistalus ir sukamaisiais judesiais paskirstyti ant skruostų. Manau, kad taip produkto trūkumas pavirsta privalumu, nes į kelionę nereikia imti daug vietos užimančio milžiniško šepetėlio skruostams, o gražią skaistalų dėžutę galima įdėti į švelnią juodą įmautę, apsaugančią paviršių nuo įbrėžimų, kurioje ir atkeliavo skaistalai. Čia yra vienas iš tų produktų, kurį galima įsigyti kaip rinkinį, o vėliau nusipirkti dar vieną skaistalų papildymą su aplikatoriumi, arba atskirai įsigyti pudrinę bei pačius skaistalus. 

efektas  ★ ★ ★ ★ ★
kvapas ★ ★ ★ 
dizainas ★ ★ ★ ★No comments:

Post a Comment