14.8.18

Taking care of my skin with Artistry products


Siuntinukai iš ARTISTRY yra mano mėgstamiausi ir tokiais tapo, kai pabandžiau pirmuosius produktus, kurių apžvalgą rasite čia. Makiažas visada gražiausiai atrodo ant gražios odos, tad nusprendžiau tiek į apžvalgas, tiek į odos priežiūros rutiną įnešti šiek tiek įvairovės. ARTISTRY siūlomas odos priežiūros produktų asortimentas yra labai įvairus - tikrai galima rasti svarbiausius odos priežiūros produktus kiekvienam odos tipui bei pasirinkti priimtiną kainų kategoriją.

Esu ištikima BIOK laboratorijos gaminamiems veido kremams jau ilgą laiką, tad RASA produkciją sėkmingai pakeičiau į jų naujuosius /kili•g/ kremus ir esu patenkinta poveikiu bei visiems prieinama kaina, o užsimaniusi pasilepinti dažniausiai perku KOCOSTAR ar MISSHA kaukes. Visos kitos odos priežiūros priemonės: prausikliai, šveitikliai ir paprastos tepamos veido kaukės neišvengia reguliarios rotacijos, nes po daugybės išbandytų prekės ženklų, skirtingų tekstūrų bei žadamo poveikio vis dar neradau to prausiklio, kurį pirkčiau antrą kartą. Daug išbandytų priemonių atsidurdavo tolimiausiame stalčiaus kampe jau po pirmos savaitės, nes atsirasdavo alergija. Protingiausias sprendimas būtų dermatologo konsultacija ir rekomendacijos, kokius produktus reikėtų rinktis, galbūt kelios veido valymo procedūros ar vitaminų injekcijos, tačiau čia viskas atsiremia į finansus. Nežinau, kaip dažnai atkreipiu į tai dėmesį savo įrašuose, bet studentiškos kišenės visada yra kiauros nepriklausomai nuo to, ar padeda tėvai, ar gauni stipendiją, ar turi darbą. Turbūt nieko kito ir negalima tikėtis, nes, kad ir kaip stengiuosi, vis dėlto studentavimo metai yra tik savarankiško gyvenimo pradžia, kai mokausi atsakingai elgtis su pinigais. Jei reikės rinktis, visada pirmenybę suteiksiu kelionei ar kitos svajonės išpildymui, todėl dermatologo konsultacijos, dantų balinimas ir panašūs dalykai atsiduria ne antrame ir ne trečiame plane, o ten, kur yra visai užmirštami. Nesinori pinigų švaistyti ir kalnams kaukių ar prausiklių, tad visada renkuosi atsakingai ir kol kas tai daryti sekasi puikiai, bet įvairūs PR skirti produktai, kuriuos tikrai norisi išbandyti, pridaro nemažai problemų, vėliau tenka ilgai gydytis, tada vėl atkeliauja naujas siuntinukas ir taip šis ratas vis sukasi, o jį šiek tiek pristabdo tik baimė išbandyti naujus gautus produktus. ARTISTRY kosmetika yra kas kita - galiu drąsiai bandyti ir žinau, kad, jei odos būklės nepagerins, jos bent nepablogins. Jei sekate mane Instagram'e, jau matėte mano pirmą įspūdį apie šiuos tris išbandytus produktus, bet po ilgesnio testavimo dalinuosi platesne apžvalga.

Gaivus putojantis prausiklis ARTISTRY HYDRA-V™
Rinkos kaina: 24.19 EUR

Nežinau, kaip reikėtų daryti iš tiesų, bet veido prausiklį naudoju du kartus per dieną: ryte, kad pašalinčiau nakties metu išskirtus riebalus ir paruoščiau odą makiažui, bei vakare, kad nuplaučiau nešvarumus, makiažo likučius. Prausiklius, turinčius aštrių dalelių, taip naudoti būdavo labai nemalonu ir kiek skausminga, kiti nudegindavo odą taip, kad ji sukietėdavo ir pradėdavo luptis, todėl visada ieškau labai švelnių priemonių, tinkančių jautriai odai. ARTISTRY HYDRA-V™ linijos prausiklis yra būtent toks - vandenyno kvapo (įsivaizduokite patį gaiviausią, švelnų, prabangų aromatą, o ne tualeto gaiviklį) permatomas gelis pavirsta į putas ir puikiai nuo odos pašalina visus nešvarumus.

efektas  ★ ★ ★ ★ 
kvapas ★ ★ ★ ★ ★
dizainas ★ ★ ★ ★


Giliai valanti kaukė ARTISTRY™
Rinkos kaina: 32.27 EUR

Kai naudojau šią veido kaukę pirmą kartą, mano veidas degė visas penkias minutes (tiek laiko tirštos konsistencijos kaukę reikia laikyti ant odos). Dabar visai nesistebiu, nes prieš tai odą ilgai prausiau anksčiau aprašytu prausikliu bei pigesne Clarisonic veido valymo prietaiso versija iš Amazon, todėl nenuostabu, kad po procedūros ji buvo daug jautresnė. Antrą kartą šios klaidos nebekartojau ir dabar šią kaukę naudoju kartą per savaitę ant vandeniu nupraustos odos ryte. Sudėtyje yra Amazonės baltojo molio, kuris gaivina odą, sutraukia poras ir skaistina, labai plačiai panašiose veido kaukėse naudojamo kaolino molio, sutraukiančio riebalus, cinko bei vario. Turbūt jau supratote, kad pagrindinė šios kaukės paskirtis yra pašalinti riebalus ir sumažinti sebumo išsiskyrimą. Nors oda netampa matinė, pastebėjau, kad ši kaukė bent parai sumažina sebumo išsiskyrimą, suteikia veidui skaistumo, balina odą ir pastebimai sutraukia poras - ypač gerai tai matosi srityse prie nosies (ploteliai tarp paakių ir šypsenos linijų), kuriose jos yra didžiausios ir man trukdo dažniausiai. Priešingai nei beveik visi iki šiol bandyti dekoratyvinės kosmetikos produktai, odos priežiūros priemonės turi ganėtinai stiprius kvapus, o būtent šiai kaukei tikrai nepagailėjo. Kai taip rašau, turbūt skamba kaip priekaištas, bet aš visada mėgaujuosi aromatais ir, nors kvepalams esu itin išranki, prie kitos kosmetikos galiu prikibti tik tada, kai priemonė kvepia kaip viena konkreti gėlė, vaisius ar kitas kvapą turintis gamtos elementas, pavyzdžiui, jei užuosčiau vien citrinas, vien vyšnias ar panašiai. Ši kaukė tikrai neturi vienos dominuojančios natos, o aštriai gaivus kvapas ir toms penkioms minutėms per savaitę suteikia šiokios tokios prabangos. Turint galvoje, kad pakuotėje yra 100 ml, manau, kad kaukės užteks maždaug trims mėnesiams. 

efektas ★ ★ ★ ★
kvapas ★ ★ ★ ★ ★
dizainas ★ ★ ★ ★ ★Drėkinamoji kaukė ARTISTRY HYDRA-V™
Rinkos kaina: 37.52 EUR

Bene įdomiausią produktą palikau pabaigai. Lakštinės kaukės su koncentruota vandens esencija aprašymas žada 8 valandų intensyvų drėkinimą, akimirksniu pajaučiamą gaivumą ir šviežesnę odą (kad ir ką reiškia ši dalis), tačiau dėl to klausimų nekilo, nes pasitikiu šio prekės ženklo produkcija. Stebuklo taip pat nesitikėjau, nes veido kaukės veikia greitai, tačiau poveikis nėra ilgalaikis. Intriguojanti šio produkto dalis yra kaina, nes vienoje dėžutėje gauname penkias kaukes, o tai reiškia, kad vienos kaukės kaina yra 7.50 EUR. KOCOSTAR veido kaukė daug kur Lietuvoje kainuoja 4.90 EUR ir manau, kad tai yra gerokai per aukšta kaina, tačiau ganėtinai aišku, kad mokame ne tik už produkto efektyvumą, kuris iš esmės turėtų būti vienintelis svarbus faktorius, bet ir spalvingus įvairių formų kaukės lakštelius. Didelę dalį visų kosmetikos produktų kainos sudaro pasitenkinimą sukeliantys elementai: spalvos, kvapai, formos, patogus naudojimas, žinomas vardas, kylančios teigiamos asociacijos. Natūralu, kad kyla klausimas, ką tokio ypatingo rasiu čia? Pradėsiu nuo to, kad vienos kaukės pakuotės dydis yra neadekvatus ir užima daug vietos - tikrai nebūtų pirmas pasirinkimas, jei ieškočiau, ką galima pasiimti su savimi į lėktuvą, ilgą kelionę autobusu ar vienam vakarui pas draugę, jei ketinčiau su savimi turėti tik nedidelę rankinę. Net ir stalčiuje reikalauja daugiau erdvės nei norėčiau jai skirti. Pati kaukė (audinys) nėra per didelė ir puikiai uždengia visą veidą, nepalikdama nereikalingų kraštų, kuriuos kitoms kaukėms dažnai reikia užlankstyti, tačiau abi puses dengia tinkleliai. Instrukcijoje parašyta pirmiausia nuimti esantį vidinėje pusėje, užsidėti kaukę ant veido ir tuomet pašalinti didįjį tinklelį. Naudojant pirmą kartą, sumaišyti eilės tvarką yra lengviau nei lengva - įmantri pakuotė suteikia ne malonumą, o sukelia stresinę situaciją, kurią tik paaštrina neaiški didžiojo tinklelio sąvoka. Pabandžiau nuotraukose įamžinti abi puses, kad geriau įsivaizduotumėte, apie ką kalbu. Žinoma, perdedu, tačiau įspūdžiai būtent tokie. Dėl to labai gaila, nes kaukės poveikis yra tiesiog fantastiškas. Po dvidešimties minučių oda išties atrodo gaivesnė, o ir procedūra neprailgsta, nes kaukė prikimba prie veido bei nelaša, todėl galima užsiimti savais darbais. Įdomu, kaip pasikeistų kaina, jei audinio lakštą sulankstytume 4 ar 5 kartus ir įdėtume į mažesnę pakuotę.

efektas  ★ ★ ★ ★ 
kvapas ★ ★ ★ ★ ★
dizainas ★ ★

1 comment: