7.9.18

A secret for perfect foundation
Gaila, bet šis įrašas nutraukia mano pamėgtų ARTISTRY kosmetikos priemonių apžvalgų maratoną, nes jau sėdžiu saulėtoje Ispanijoje ir pro langą stebiu vidiniame kiemelyje esantį fontanėlį bei balandžius jame. Prieš išvažiuodama stengiausi įamžinti savo pasiruošimą ir tai galite peržiūrėti mano YouTube kanale, tačiau visą laiką galvoje dėliojau mintis naujai apžvalgai, kurią dabar ir rašau.

Jau metus nenutrūkstamai naudoju MISSHA BB kremą ir, nors man jis labai patinka (atsargomis pasirūpinau taip, kad nepritrūkčiau dar mažiausiai tris sezonus), buvau pasiruošusi viską mesti į šalį ir išbandyti kažką naujo. Per tuos 12 mėnesių išbandžiau ir kitų produktų, bet kai kurie atsidūrė šiukšlių dėžėje vos po pirmo naudojimo, kiti  giliausiame stalčiaus kampe. Iš visų makiažo priemonių, rasti tinkamą makiažo pagrindą ar bet kokio pavidalo pudrą man yra sunkiausia, nes būtent nuo šios vienos priemonės gali priklausyti ir kitų produktų padengimas bei bendra makiažo būklė. Reikia pripažinti, jog reikėjo atrasti reikiamą techniką, kad galėčiau mėgautis visais produkto teikiamais privalumais, na o naudoti birią pudrą yra vienas malonumas! Abu produktus plačiau aprašiau apačioje. Lengvas skaidrus makiažo pagrindas ARTISTRY HYDRA-V™ (Bisque L1N1)
Rinkos kaina: 34.51 EUR

Skaidrus makiažo pagrindas niekada nebuvo kažkas, ką dažnai galima rasti mano kosmetinėje, nes visada noriu bent vidutinio maskavimo priemonių, kurias dar būtų galima sluoksniuoti, tačiau, kadangi vasarą norisi ne tik mažiau rūbų, bet ir mažiau sunkaus makiažo, nusprendžiau pabandyti. Pirmą kartą pasidažiusi buvau labai patenkinta rezultatu ir džiaugiausi lygiai atrodančia oda, bet greitai užuodžiau keistą kvapą, kuris taip blaškė dėmesį, kad prašiau draugo pauostyti mano veidą ir pasakyti, ar man nesivaidena. Iš pradžių galvojau, kad tvartą primenantis kvapas atsirado tuomet, kai susimaišė veido kremo, makiažo bazės ir makiažo pagrindo kvapai, tačiau vėliau bandžiau naudoti skirtingus produktus ir kvapas vis tiek išliko. Po kiek laiko jis nebesijaučia, bet maždaug valandą tenka kęsti smarvę. Apie priemonių kvapą kalbu visada, todėl ši savybė mane tikrai nuvylė. Nepaisant to, kai kvapas išgaruoja, galima džiaugtis lengvu, ilgai išliekančiu makiažo pagrindu ir gaiviai atrodančia oda. Jei reikėtų ARTISTRY HYDRA-V™ makiažo pagrindą apibūdinti vienu žodžiu, sakyčiau, kad jis  sudėtingas. Dažniausiai tokioms priemonėmis paskirstyti naudoju šepetėlį, bet dabar jau beveik pripratau naudoti kempinėlę, nes kitu atveju lieka nepageidaujamų dryželių, prieš tai būtina naudoti makiažo bazę, o užtvirtinimui tikrai praverčia ARTISTRY EXACT FIT™ biri pudra bei makiažo fiksatorius (naudoju MAC Prep + Prime Fix+). Net po visų specifinių žingsnių makiažas geriau atrodo ne iškart pasidažius, bet po poros valandų, todėl atėmiau vieną žvaigždutę ir už efektyvumą.   

efektas  ★ ★ ★ ★ 
kvapas ★ 
dizainas ★ ★ ★ ★ ★


Tobulinanti biri pudra ARTISTRY EXACT FIT™ (Light)
Rinkos kaina: 38.09 EUR

Esu bandžiusi turbūt tik dvi ar tris skirtingas birias pudras, nes kažkodėl parduotuvėje niekada nekyla ranka įsigyti naują net tada, kai turima ne itin patinka. Pabandžiusi šią supratau, kad ateityje vis dėlto į birias pudras reikės kreipti daugiau dėmesio, nes ARTISTRY EXACT FIT™ puikiai užtvirtina makiažo pagrindą bei maskuoklį. Milteliai yra labai smulkūs ir paslepia poras, todėl oda atrodo daug lygesnė nei yra iš tiesų. Vienintelis minusas yra dozatorius, nes pudrą reikia iškratyti arba į dangtelį, arba ant apsauginės dalies su skylutėmis, todėl dalis pakyla į orą, o kita dalis išsibarsto visur aplink. Baltą pudrinuką, kaip jį vadina oficialiame gamintojo puslapyje, iškeičiau į biriai pudrai skirtą šepetėlį, tačiau, jei po ranka nebūna šepetėlio, puikiai pasitarnauja ir pliušinė kempinėlė. Jei prieš perkant prieš tai aprašytą makiažo pagrindą siūlyčiau rimtai pagalvoti, birią pudrą tikrai rekomenduoju! Kaina išties aukšta, bet 25 g užteks ilgam, o reikėtų turėti galvoje ir tai, kad birią pudrą galima naudoti pasitepus veidą kremu, be jokio makiažo pagrindo.

efektas  ★ ★ ★ ★ 
kvapas ★ ★ ★ ★ ★ 
dizainas ★ ★ ★ ★ 

No comments:

Post a Comment